Keer terug naar de homepage.Op zoek naar informatie over coming-out,veilig vrijen, de hipste holebifilms of gewoon op zoek naar hulp?Wel Jong Niet Hetero creëert via tal van kanalen een gevarieerd en leeftijdsgericht activiteitenaanbod. Hier komt je te weten waar en wanneer je voor wat terecht kan!Wel Jong Niet Hetero heeft aangesloten lokale holebi-jongerengroepen, verspreid over heel Vlaanderen.Inschrijven op onze nieuwsbrief? Chatten met andere holebi’s op ons forum? Een coming out verhaal lezen of insturen? Het kan hier!Wat is en doet Wel Jong Niet Hetero eigenlijk?Ons contacteren om te  adverteren of een publicatie bestellen? Persinfo en hulp voor schooltaken? Kom snel meer te weten.
  english  nederlands

 


Wel Jong Niet Hetero op zoek is naar nieuwe vrijwilligers
Advertentie

 

 Vragen?
Printversie English
Zit je met een prangende vraag over Min19? Hieronder vind je het antwoord op een aantal vaakgestelde vragen over Min19....

Heb je zelf nog een vraag waarop je hier geen antwoord kan vinden? Stuur dan een mailtje naar min19@weljongniethetero.be of gebruik ons contactformulier . Of stel je vraag gewoon op het Min19 gedeelte van het WJNH-forum!

Vanaf welke leeftijd ben je welkom bij Min19?
Er is geen minimumleeftijd bij Min19, dus hoe jong je ook bent, je bent steeds welkom. Er zijn al jongeren van 12 en 13 naar een activiteit gekomen, dus je hoeft je zeker geen zorgen te maken over de kans dat je de jongste gaat zijn.

Ben ik te oud voor Min19?
Je mag naar activiteiten komen tot op je 19e verjaardag. Op die manier krijgt iedereen evenveel tijd, namelijk 19 volle jaren, om van Min19 te genieten!

Wanneer is de volgende Min19-activiteit?
Surf naar onze kalender voor een overzicht van wat Min19 de komende maanden organiseert.

Hoeveel kost een Min19-activiteit?
Al de activiteiten van Min19 zijn gratis, neem wel wat zakgeld mee om je treinticket en een drankje te betalen.

Organiseren jullie binnenkort iets in ienemienemunte?
We organiseren elk jaar minstens één activiteit in de vijf Vlaamse provinciehoofdsteden. Dit omdat die gemakkelijk bereikbaar zijn met het openbaar vervoer. Zo geven we meer mensen de kans naar een activiteit te kunnen komen. Daarnaast gebeurt het wel eens dat we ook een centrumstad aandoen. Deze liggen dan meestal in de provincies, Vlaams Brabant, Antwerpen of Oost-Vlaanderen. Opnieuw omwille van de bereikbaarheid.

Kan ik medewerker worden?
Kom je regelmatig naar activiteiten? Trek dan eens aan de mouw van één van de medewerkers. Zij zullen jouw aanvraag dan aan de coördinator meedelen.

Ben je nog nooit naar een activiteit gekomen? Kom gerust eens langs en dan zal je gauw merken of je al dan niet medewerker wil worden. Anders kan je ook altijd een mailtje sturen naar min19@weljongniethetero.be waarin je motiveert waarom je graag de nieuwe spetterende medewerker van Min19 wil worden.





 
groepen


naar Groepen »»

COLOFON
Wel Jong Niet Hetero VZW
Kammerstraat 22 - 9000 GENT
Tel. 09/335.41.87
info@weljongniethetero.be
Vrijwilliger worden
Adverteren
WJNH Shop
Pers
Nieuwsbrief



  © Wel Jong Niet Hetero 1998-2010